Γραφείο Διασύνδεσης ΑΣΠΑΙΤΕ

Σύμβουλος Προιόντων Ηλεκτροκίνησης

Παρακαλούμε υπoβάλετε το βιογραφικό σας στο hr@evpower.gr

Η EVPOWER με αντικείμενο την πώληση και εγκατάσταση φορτιστών ηλεκτρικών οχημάτων και έδρα το δήμο Ζωγράφου Αττικής, αναζητά έναν δυναμικό και επικοινωνιακό υπάλληλο γραφείου για ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΚΙΝΗΣΗΣ που θα ενταχθεί στην ομάδα μας.

Εάν…

  • Απολαμβάνεις την επικοινωνία και θέτεις υψηλούς στόχους
  • Έχεις πάθος με τις νέες τεχνολογίες
  • Έχεις διάθεση για εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης
  • Επιθυμείς να εργαστείς σε μια αναπτυσσόμενη τεχνολογική εταιρεία στον τομέα της ηλεκτροκίνησης

Τότε μας ενδιαφέρει να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μας και να δηλώσεις το ενδιαφέρον σου. Παρακαλούμε υπoβάλετε το βιογραφικό σας στο hr@evpower.gr και σε περίπτωση ενδιαφέροντος θα ενημερωθείς άμεσα.

Αρμοδιότητες / Καθήκοντα:

  • Σε βάθος κατανόηση και γνώση όλων των προϊόντων και υπηρεσιών της Εταιρείας
  • Καθοδήγηση & Εξυπηρέτηση Πελατών έως την Ολοκλήρωση της Πώλησης
  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων και emails
  • Αντιμετώπιση των ερωτημάτων των πελατών σχετικά με τα προϊόντα/ υπηρεσίες μας
  • Παρακολούθηση και διαχείριση online παραγγελιών (μέσω eshop, Marketplaces)
  • Αποστολή εγγράφων, προσφορών και παρουσιάσεων μέσω email
  • Έκδοση σχετικών παραστατικών (τιμολόγια, αποδείξεις)
  • Προγραμματισμός και οργάνωση ραντεβού

Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΑΣΠΑΙΤΕ σε τομείς Ηλεκτρολογίας, Marketing ή Διοίκησης
  • Εξαιρετικές οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σωστή διαχείριση χρόνου και προτεραιοποίηση καθηκόντων
  • Εξοικείωση με τη χρήση εφαρμογών γραφείου, άριστη χρήση Η/Υ, προγραμμάτων MS Word, MS Excel
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και υψηλό επίπεδο συνέπειας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Προϋπηρεσία σε οποιαδήποτε θέση εξυπηρέτησης πελατών (επιθυμητή)
Μετάβαση στο περιεχόμενο